Filtruj według

Producent

Producent

bez wentylacji

Kominy systemowe paliwa stałe fi 160 bez wentylacji

Kominy ceramiczne o średnicy wkładu 16 cm służą do odprowadzania spalin z kotłów na paliwa stałe (brykiet, drewno, węgiel). Ważna jest też temperatura spalin - powyżej 200 st. Komin jest prosty w konstrukcji i tani, bez wentylacji. Średnie zewnętrzne wymiary komina to: 35 x 35 cm (+/- 1 cm). Na szczególną uwagę zasługuje świetny komin Konekt Basic 160. Polecamy.

Podkategorie

 • GT Jawar Nord 160 czterowarstwowy komin ceramiczny do domów...

  1 660,00 zł

  Jawar Nord 160 to czterowarstwowy ceramiczny system kominowy przeznaczony do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych paliwami stałymi. Sprawdza się doskonale w budownictwie pasywnym (energooszczędnym) oraz klasycznym.

  Ø 160 / JAWAR NORD / PALIWA STAŁE / DOMY ENERGOOSZCZĘDNE 

  Jawar Nord to komin inny niż wszystkie! Jest bardzo energooszczędny. Środek to...

 • GT Schiedel Rondo 16 komin ceramiczny paliwa stałe polecany do...

  1 110,00 zł

  Komin ceramiczny Schiedel Rondo fi 160 do kotłów na paliwa stałe

  Ø 160 / SCHIEDEL RONDO / PALIWA STAŁE

  Komin na paliwa stałe? Czyli jakie? Odpowiedź jest prosta - każde paliwo, które podczas spalania nie wytrąca skroplin. Zatem będą to wszelkie kotły, kuchnie, piece, kominki i kozy na:

  • drewno
  • węgiel
  • brykiet
  ...
 • GT Brata Standard S fi 160 tani komin ceramiczny na paliwa stałe...

  898,00 zł

  Komin Brata Standard S fi 160 został stworzony specjalnie do kominków i kotłów na paliwa stałe. Jest ekonomicznym i kompletnym systemem kominowym z wkładem ceramicznym i 30-letnią gwarancją.

  Ø 160 / BRATA STANDARD / PALIWA STAŁE

  Wszędzie tam, gdzie palone jest drewnem lub węglem znajdzie zastosowanie komin Brata Standard. Niekiedy, choć nie zawsze, istnieje potrzeba...

 • GT Konekt Basic fi 160 ceramiczny system kominowy do kotłów na...

  930,00 zł

  Konekt Basic fi 160 - ceramiczny komin na paliwa stałe (tzw. spalanie suche) czyli węgiel, drewno, brykiet. Doskonale sprawdza się przy kominkach bez płaszcza wodnego.

  Ø 160 / KONEKT BASIC / PALIWA STAŁE

  Firma Konekt to jeden z największych firm kominowych w Polsce. Zaliczana jest do czołówki producentów. Ich kominy - zwłaszcza Konekt Basic - to produkty doskonałe i bardzo...

 • GT Hoch Standard 160 komin do kotłów na paliwa stałe z wkładem z...

  915,80 zł 964,00 zł -5%

  Komin Hoch Standard fi 160 jest kominem na paliwa stałe z wkładem z niemieckiej ceramiki. Kuchnia, kominek, koza - to kotły, które z powodzeniem obsłuży.

  Ø 160 / HOCH STANDARD / PALIWA STAŁE

  Dwuwarstwowy komin (obudowa z pustaka keramzytobetonowego + kształtki ceramiczne) służy do urządzeń grzewczych opalanych paliwami stałymi suchymi: węgiel, brykiet, drewno. Dopasowane...