Filtruj według

Średnica

Średnica

Producent

Producent

Kominy ceramiczne uniwersalne o średnicy powyżej 200 mm do kotłów o dużej mocy

W tym dziale prezentujemy uniwersalne systemy kominowe do kotłów przemysłowych (kotłów dużej mocy) na wszystkie paliwa. Dostępne średnice 250, 300 i 400 mm (na zamówienie). Ponieważ są to nietypowe kominy prosimy o telefoniczne potwierdzenie ich dostępności. Kilka "250" i "300" mamy na stanie. Termin realizacji do 14 dni. 

Podkategorie

 • GT Jawar Uniwersal Plus fi 250 ceramiczny komin uniwersalny z rurą...

  2 169,72 zł

  Jawar Uniwersal Plus fi 250 to szczególny system kominowy. W 100% polski, lekki (Jawar wymyślił pustaki perlitobetonowe), z mocną ceramiką izostatyczną (również patent Jawara), ocieplony wełną mineralną. Cieszy się ogromnym powodzeniem wśród inwestorów.

  Ø 250 / JAWAR UNIWERSAL PLUS / UNIWERSALNY

  Komin Jawar Uniwersal Plus fi 250 daje radę! Do zastosowania...

 • GT Zapel Eco M fi 250 ceramiczny komin uniwersalny do kotłów o...

  2 390,00 zł

  Zapel Eco M fi 250 jest ocieplonym kominem ceramiczny uniwersalnym do pieców na paliwa stałe, gazowe i ciekłe. Certyfikaty europejskie CE to gwarancja bezpieczeństwa. Komin przeznaczony do kotłów o dużej mocy.

  Ø 250 / ZAPEL ECO M / UNIWERSALNY

  Doskonale sprawdzi się jako system odprowadzania spalin z kotłów tradycyjnych, a także wkładów kominkowych.

  Przeznaczony...

 • GT Zapel Eco M fi 300 ceramiczny komin uniwersalny do kotłów o...

  3 640,00 zł

  Zapel Eco M fi 300 jest ocieplonym kominem ceramiczny uniwersalnym do pieców na paliwa stałe, gazowe i ciekłe. Certyfikaty europejskie CE to gwarancja bezpieczeństwa. Komin przeznaczony do kotłów o dużej mocy.

  Ø 300 / ZAPEL ECO M / UNIWERSALNY

  Doskonale sprawdzi się jako system odprowadzania spalin z kotłów tradycyjnych, a także wkładów kominkowych.

  Przeznaczony...

 • GT Brata Uniwersal S fi 250 uniwersalny komin ceramiczny do kotłów...

  1 890,00 zł

  Brata Uniwersal 250 to komin komin uniwersalny do kotłów na wszystkie paliwa. Szczególnie polecany do urządzeń grzewczych o zwiększonej mocy opalanych ekogroszkiem, pelletem, węglem i drewnem.

  Ø 250 / BRATA UNIWERSAL / UNIWERSALNY

  Przeznaczony zarówno do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i kominków, jak i nowoczesnych pieców opalanych...

 • GT Brata Premium 250 uniwersalny komin ceramiczny - jeden z...

  2 250,00 zł

  Komin Brata Premium 250 to najlepiej dopracowany, najnowocześniejszy i najlepszy komin uniwersalny firmy z Brata. Zastosowano w nim innowacyjne i opatentowane rozwiązania, które poprawiają bezpieczeństwo systemu kominowego oraz ułatwiają jego montaż. Polecany do kotłów przemysłowych i kotłów o dużej mocy.

  Ø 250 / BRATA PREMIUM / UNIWERSALNY

  Przeznaczony zarówno do...

 • GT Schiedel Rondo Plus 25 izolowany komin ceramiczny uniwersalny do...

  2 398,99 zł

  Komin uniwersalny (na wszystkie paliwa) ceramiczny do kotłów o dużej mocy Schiedel Rondo Plus 250 mm. System kominowy izolowany do postawienia również na zewnątrz budynku.

  Ø 250 / SCHIEDEL RONDO PLUS / UNIWERSALNY

  Zdarza się, że istnieje potrzeba odprowadzenia spalin z kotła o dużej mocy. Schiedel jest gotowy na takie zdarzenia doskonale. Firma proponuje ceramiczny...