Filtruj według

Producent

Producent

z 2 wentylacjami

Kominy ceramiczne uniwersalne średnica 180 mm plus 2 x wentylacja

Ceramiczne systemy kominowe o średnicy wkładu 180 mm zaopatrzone w podwójną wentylację to jedne z najczęściej sprzedawanych kominów. Średnica wkładu jest wystarczające aby obsłużyć 99% kotłów w domach jednorodzinnych. Kominy są izolowane, zaopatrzone w zbiornik kondensatu i sprostają każdemu paliwu choć polecane są zwłaszcza do kotłów niskotemperaturowych na pellet, biomasę i ekogroszek - co nie oznacza, że nie poradzą sobie z węglem, drewnem, kosem i miałem.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania dotyczące Twojego komina - dzwon śmiało. Wal jak w dym.. ;)

Wymiary komina: 55 x 36 cm (+/- 2 cm dokładne wymiary w opisie).

Podkategorie

 • GT Brata Uniwersal SW2...

  1 305,00 zł 1 450,00 zł -10%

  Brata Uniwersal SW2 fi 180 to ceramiczny system kominowy z ociepleniem o uniwersalnym zastosowaniu - szczególnie polecany do kotłów na ekogroszek, pellet.

  Ø 180 / BRATA UNIWERSAL SW2 /  2 x WENTYLACJE

  Przeznaczony zarówno do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i kominków, jak i nowoczesnych pieców opalanych gazem lub olejem opałowym (z otwartą komorą spalania). Pustak o wymiarach 55 x 36 cm składa się z przewodu dymowego oraz podwójnej wentylacji (2 x 12 x 16 cm)

  Jest jednym z najpopularniejszych kominów w naszym sklepie. Duża precyzja wykonania. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Uniwersalna średnica, dobry serwis i 30-letnia gwarancja to wyróżniki kominów systemowych z Ustki i Topólki. 

 • GT Schiedel Rondo...

  2 118,00 zł

  Schiedel Rondo Thermo Plus 18+2W to system kominowy z podwójną zintegrowaną wentylacją. Podstawowe cechy komina: jest odporny na agresywny kondensat oraz wysokie temperatur; szybko wytwarza potrzeby ciąg.

  Ø 180 / SCHIEDEL RONDO THERMO PLUS / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Ściany zintegrowanych przewodów wentylacyjnych producent wypełnił pianobetonem o grubości 20 mm - czyli warstwą izolacyjną. Poprawia ona znacznie właściwości termiczne pustaka. Do komina Rondo Thermo Plus stworzono serię pustaków wentylacyjny o poprawionych parametrach termicznych (również pianobeton w ściankach). Dzięki nim można stworzyć dowolną konfigurację kominów spalinowych oraz wentylacyjny. Wentylację Schiedel Thermo można kupić w naszym sklepie.

  Rondo Thermo Plus - system kominowy dla najbardziej wymagających!

 • GT Hoch Uniwersal...

  1 406,00 zł 1 480,00 zł -5%

  Komin z wkładem ceramicznym - Hoch Uniwersal fi 180 z podwójną wentylacją. Ocieplony, uniwersalny komin do kotłów na dowolne paliwo stałe, gazowe lub ciekłe.

  Ø 180 / HOCH UNIWERSAL / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Ten system kominowy będzie nadawał się do wszystkich rodzajów paliw. Obsłuży kotły na drewno, węgiel, trociny, brykiet, biomasę, miał, ekogroszek oraz olej opałowy, gaz i olej przepracowany (te trzy ostatnie to kotły o otwartej komorze spalania). Do kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania polecamy Hoch Turbo Keramik 12.

  Wkład ceramiczny z niemieckiej ceramiki marki HART KERAMIK oraz precyzja wykonania wyróżniają kominy Hoch. Jeżeli dodamy, że kominy Hoch są atrakcyjne cenowo otrzymujemy bardzo ciekawą kombinację.

  Darmowy transport i rozładunek na terenie całej Polski.

 • GT Zapel Eco S/M...

  1 460,00 zł

  Zapel Eco S i Eco M fi 180 z podwójną wentylacją. Komin uniwersalny, ocieplony polecany do kotłów na pellet i ekogroszek. 

  Ø 180 / ZAPEL ECO S(M) / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Systemy kominowe Zapla słyną z niezawodności, niskiej ceny, wysokiej jakości oraz przystępnej ceny. Po zmianie w opcjach produktu na wysoko odskraplacz otrzymujemy komin Zapel ECO M - szczegóły w opisie poniżej.

  Zapel Eco S polecamy zwłaszcza do kotłów na pellet, ekogroszek i kominków z płaszczem wodnym.

  Kominy Zapel serii Eco słyną z niezawodności, perfekcyjnego wykonania, jakości, długoletniej gwarancji i renomy firmy z 80-letnią tradycją. Do tego są ekonomiczne - nie obciążają zbytnio portfela. Wybór godny polecenia.

  Transport i rozładunek gratis!

 • GT Jawar Uniwersal...

  1 310,00 zł

  Jawar Uniwersal Plus 180+2W to uniwersalny komin z izostatycznym wkładem ceramicznym, izolacją oraz podwójnym kanałem wentylacyjnym. Do wszystkich paliw.

  Ø 180 / JAWAR UNIWERSAL PLUS / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Jawar Uniwersal Plus 180+2W innowacyjny komin ceramiczny dedykowany do kotłów na wszystkie paliwa. Trzonem systemu jest produkowana przez Jawara ceramika izostatyczna,  obudowę stanowi lekki pustak perlitobetonowy, a wypełnieniem jest wełna mineralna. 

  Komin Uniwersal Plus zaopatrzono w dwa kanały wentylacje zintegrowane w jednym pustaku dymowo-wentylacyjnym.

  Dobra cena, dobre materiały, dobra marka - to krótka ale właściwa charakterystyka tego sytemu kominowego. Dowieziemy i rozładujemy Twój komin na budowę bezpłatnie. 

 • GT Konekt Uni 180+2W...

  1 410,00 zł

  Konekt UNI fi 180 + 2W to ceramiczny system kominowy izolowany wełną mineralną oraz podwójnym kanałem wentylacyjnym.

  Ø 180 / KONEKT UNI / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Firma Konekt zaliczana jest do czołówki producentów. Ich kominy - zwłaszcza Konekt UNI - to produkty doskonałe i bardzo przystępne cenowo.

  System kominowy Konekt UNI o średnicy przewodu kominowego 18 cm cechuje się uniwersalnością zastosowań (sprawdzi się w przypadku kotłów opalanych miałem, ekogroszekiem, olejem, gazem, drewnem, węglem, brykietem, biomasą, pelletem. W przypadku oleju i gazu kocioł musi być z otwartą komora spalania. Polecamy ten komin szczególnie do kotłów na pellet, ekogroszek i kominków z płaszczem wodnym.

  Gwarantujemy dostawę darmową i rozładunek w ciągu 2-4 dni roboczych.

 • GT Brata Premium...

  1 660,00 zł

  Komin Brata Premium 180 to najnowszy, najlepiej dopracowany, najnowocześniejszy i najlepszy komin uniwersalny firmy z Topólki i Ustki. Zastosowano w nim innowacyjne i opatentowane rozwiązania, które poprawiają bezpieczeństwo systemu kominowego oraz ułatwiają jego montaż. Komin z podwójną wentylacją.

  Ø 180 / BRATA PREMIUM / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Przeznaczony zarówno do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i kominków, jak i nowoczesnych pieców opalanych gazem lub olejem opałowym (z otwartą komorą spalania).

  Kilka wyróżników komina Brata Premium: pustaki keraMAX (wzmocnione, ulepszone, bardziej odporne również na grzyby, pleśnie), trójnik spalinowy z systemem ANTI-crack, szalunki tynkarskie zabezpieczające przed błędami w montażu, system zapewniający drożność i bezpieczeństwo ścieku kondensatu - słowem: komin z najwyższej półki.

  Dostawa i rozładunek gratis. Czas dostawy 2-4 dni robocze.