Filtruj według

Producent

Producent

Wkład

Wkład

z 3 wentylacjami

Podkategorie

 • GT Jawar K 80+3W komin...

  1 400,00 zł

  Jawar K fi 80+3W to komin przeznaczony do kotłów na gaz (kotłów kondensacyjnych) z zamkniętą komora spalania. Ekonomiczny, o niewielkich wymiarach. Komin z potrójną wentylacją.

  Ø 80 / JAWAR K / GAZ / 3 x WENTYLACJA

  Jawar K 80 + 3W to kompaktowy - wymiary zewnętrzne to 68 x 24 cm, lekki (do wytworzenia pustaka wykorzystano perlit), tani i doskonale spasowany komin z wkładem ceramicznym wykonanym ze słynnej już ceramiki izostatycznej. Dodatkowe kanały wentylacyjne o wymiarach 12 x 16 cm zmniejsza koszty postawienia komina.

  Rura izostatyczna stosowana w kominach marki Jawar (jest to produkcja własna) jest mocniejsza, trwalsza, lżejsza i cieńsza od klasycznych rur kominowych.

  Zapewniamy transport i rozładunek w całej Polsce.

 • GT Brata Ferro Turbo...

  1 065,00 zł

  Komin Brata Turbo Ferro fi 80+3W to lekki komin systemowy oparty na wkładzie stalowym. Szybki i łatwy w montażu, tani. Komin z potrójnym kanałem wentylacyjnym.

  Ø 80 / BRATA TURBO FERRO / GAZ / 3 x WENTYLACJA

  Brata Turbo Ferro fi 80 to komin pracujący w podciśnieniu (tzw. system turbo). Oznacza to, że pomiędzy pustakiem a rurą ceramiczną dostarczane jest powietrze niezbędne do spalania gazu w kotle. W takich kominach bardzo ważna jest szczelność połączeń i precyzja wykonania. To wszystko zapewnia producent, który słynie z dbałości o każdy szczegół.

  Komin z potrójny kanałem wentylacyjnym o wymiarach 12 x 16 cm każdy. Dostawa i rozładunek gratis.