Filtruj według

Producent

Producent

Kominy ceramiczne izolowane średnica 160 mm z podwójną wentylacją (uniwersalne)

Twój dom to miejsce w którym chcesz czuć się bezpiecznie. Jednocześnie pragniesz komfortu, a komfort to ciepło jesienią i zimą. Odprowadzaj spaliny wyłącznie sprawdzonymi systemami kominowymi. Jeżeli ogrzewasz budynek ekogorszkiem, miałem, pelletem lub drewnem zastosuj komin uniwersalny fi 160 z podwójną wentylacją i ciesz się spokojem na lata.

Podkategorie

 • GT Zapel Eco S/M 160+2W ekonomiczny komin ceramiczny do wszystkich...

  1 430,00 zł

  Zapel Eco S i Eco M fi 160 z podwójną wentylacją. Komin uniwersalny, ocieplony polecany do kotłów na pellet i ekogroszek. 

  Ø 160 / ZAPEL ECO S(M) / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Systemy kominowe Zapla słyną z niezawodności, niskiej ceny, wysokiej jakości oraz przystępnej ceny. Po zmianie w opcjach produktu na wysoko odskraplacz otrzymujemy komin Zapel ECO M...

 • GT Konekt Uni 160+2W uniwersalny komin ceramiczny z podwójną...

  1 380,00 zł

  Konekt UNI fi 160 + 2W to ceramiczny system kominowy izolowany wełną mineralną oraz podwójnym kanałem wentylacyjnym.

  Ø 160 / KONEKT UNI / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Firma Konekt zaliczana jest do czołówki producentów. Ich kominy - zwłaszcza Konekt UNI - to produkty doskonałe i bardzo przystępne cenowo.

  System kominowy Konekt UNI o średnicy...

 • GT Brata Uniwersal SW2 160 do kotłów na pellet i ekogroszek tani...

  1 240,00 zł

  Brata Uniwersal SW2 fi 160 to ceramiczny system kominowy z ociepleniem o uniwersalnym zastosowaniu - szczególnie polecany do kotłów na ekogroszek, pellet.

  Ø 160 / BRATA UNIWERSAL SW2 / 2 x WENTYLACJA

  Przeznaczony zarówno do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i kominków, jak i nowoczesnych pieców opalanych gazem lub olejem opałowym (z...

 • GT Brata Premium 160+2W uniwersalny komin ceramiczny z podwójną...

  1 600,00 zł

  Komin Brata Premium 160 to najnowszy, najlepiej dopracowany, najnowocześniejszy i najlepszy komin uniwersalny firmy z Topólki i Ustki. Zastosowano w nim innowacyjne i opatentowane rozwiązania, które poprawiają bezpieczeństwo systemu kominowego oraz ułatwiają jego montaż. Komin z podwójną wentylacją.

  Ø 160 / BRATA PREMIUM / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Przeznaczony zarówno...

 • GT Jawar Uniwersal Plus 160 + 2W komin uniwersalny ceramika...

  1 361,61 zł

  Jawar Uniwersal Plus 160+2W to uniwersalny komin z izostatycznym wkładem ceramicznym, izolacją oraz podwójnym kanałem wentylacyjnym. Do wszystkich paliw.

  Ø 180 / JAWAR UNIWERSAL PLUS / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Jawar Uniwersal Plus 180+2W innowacyjny komin ceramiczny dedykowany do kotłów na wszystkie paliwa. Trzonem systemu jest produkowana przez Jawara...

 • GT Hoch Uniwersal 160+2W ceramiczny system kominowy - komin z...

  1 459,00 zł

  Komin z wkładem ceramicznym - Hoch Uniwersal fi 160 z podwójną wentylacją. Ocieplony, uniwersalny komin do kotłów na dowolne paliwo stałe, gazowe lub ciekłe.

  Ø 160 / HOCH UNIWERSAL / UNIWERSALNY / 2 x WENTYLACJA

  Ten system kominowy będzie nadawał się do wszystkich rodzajów paliw. Obsłuży kotły na drewno, węgiel, trociny, brykiet, biomasę, miał, ekogroszek oraz olej opałowy,...