Bezpieczne zakupy kominów systemowych w sklepie online kominyGT.pl

W: Technika kominowa Odsłon: 958

Pełen tytuł tego wpisu powinien brzmieć: Bezpieczne zakupy kominów systemowych w sklepie online kominyGT.pl, czyli historia pewnej reklamacji.

Pan Sebastian z Żar, który zgodził się na publikację pełnych danych, ale my ich nie upublicznimy (wiecie RODO i inne) kupił u nas komin systemowy Brata Uniwersal SW2 fi 200 7mb . Ponieważ świat idealny nie jest jeden z pustaków podczas dostawy uległ uszkodzeniu. Pustaki kominowe wykonane są z twardego materiału - keramzytobetonu. Ale nawet i najtwardsze materiały czasami poddają się siłom wyższym występującym w jakieś skumulowanej postaci zawłaszcza u kurierów. Klient telefonicznie zgłosił uszkodzenie w sobotę wieczorem - grubo po godzinach pracy. W poniedziałek pustak został wysłany, we wtorek pan Sebastian otrzymał przesyłkę z fabrycznie nowym tym razem towarem, a my otrzymaliśmy podziękowania i chęć dalszej współpracy - to znaczy zakupów w pozostałych naszych sklepach internetowych.

Ta historia, choć dla nas całkowicie zwyczajna, pokazuje kilka rzeczy. Po pierwsze - nasze podejście do klienta nawet wtedy, kiedy sprzedaż została sfinalizowana. Nasza robota nie kończy się tylko na skasowaniu od ciebie "milionów monet". Nie wciśniemy ci też tego, czego nie potrzebujesz tylko dlatego, że na czymś mamy większą prowizję i możemy zarobić na twojej niewiedzy. Dostaniesz to czego, naszym zdaniem, naprawdę potrzebujesz. Bez ukrytych intencji i fałszu. Zaopiekujemy się też transakcją w trakcie jej realizacji i po. I nie dlatego, że cię lubimy - bo cię lubimy. Tacy już po prostu jesteśmy!

Po drugie - profesjonalizm firmy Brata i dobre relacje z producentem. Firma to tylko (i aż!) ludzie. Z Bratą od lat idzie nam po drodze. Minimalna ilość papierologii, szybka reakcja. Bez zbędnych słów, podań, druków, zgłoszeń. Dlaczego o tym wspominamy? A choćby po to, żeby opowiedzieć światu, że jak jest problem to my i Brata staniemy na głowie, żeby ten problem rozwiązać. Przy systemach kominowych ścisła współtwórca pomiędzy dystrybutorem i producentem przy komplikacjach i reklamacjach z kominami związanych to podstawa. Niemalże gwarancja, że kwestia wcześniej czy później zostanie rozwiązana.

Podsumowując. W sklepie online kominyGT.pl komin systemowy kupisz nie tylko bezpiecznie, legalnie i w dobrej cenie. Kupisz go z gwarancją, że dołożymy wszelkich starań, aby transakcję po obu stronach uznać za satysfakcjonująca. A co do pozostałych zakupów to zapraszamy po styropian, wełnę i systemy ociepleniowe na izolacjeGT.pl, a po kostkę brukową Polbruk lub Semmelrock na... zgadnijcie kostkaGT.pl. Do zobaczenia.

Komentarze