Filtruj według

Średnica

Średnica

Polecany do kotła na:

Polecany do kotła na:

Brata Duo - komin wielofunkcyjny 3w1 - komin ceramiczny izolowany + komin stalowy go gazu + wentylacja | cena

Prawdziwy komin uniwersalny (Premium i Uniwersal) do dowolnego kotła - Brata Duo. Średnice: 140+80, 160+80, 180+80 i 200+80 mm. Możliwe wersje: Brata Duo Premium, Brata Duo Uniwersal i Brata Duo Standard. Wysokość: 4-30 mb. Wymiary zewnętrzne 55x36 cm. Każdy komin wyposażony w 1 przewód wentylacyjny. Dobra cena!

Podkategorie

Świat pędzi do przodu, a z nim technika budowlana. Potrzeby są zaspakajane niemalże na bieżąco. Ponieważ powstała potrzeba wyprodukowania taniego komina wielofunkcyjnego podwójnego (ceramiczno-stalowego) firma Brata odpowiedziała w krótkim czasie wypuszczając na rynek serię Duo.

Czym jest komin wielofunkcyjny ceramiczno-stalowy Brata Duo? Połączeniem dwóch kominów: ceramicznego i stalowego. Ceramiczny to odpowiednik uniwersalnych kominów Brata Premium i Brata Uniwersal lub komina do kominków Brata Standard z kominem stalowym do kotłów kondensacyjnych na gaz Brata Turbo Ferro. Oba kominy zamknięte są w jednym kompaktowym  pustaku i dodatkowo wyposażone w pojedynczy przewód wentylacyjny.

Komin wielofunkcyjny ceramiczno-stalowy Brata Duo - prawdziwy komin uniwersalny!

Zalety kominów wielofunkcyjnych ceramiczno-stalowych Brata Duo:

  • kompaktowa budowa
  • szybkie wznoszenie
  • oszczędność miejsca
  • komin Duo jest tańszy niż dwa oddzielne systemy kominowe
  • uniwersalność podłączenia dowolnego kotła bez konieczności wymiany systemu kominowego
  • możliwość pracy dwóch różnych urządzeń grzewczych w jednym czasie

Każdy, kto kiedykolwiek budował dom stanął przed dylematem - jakim paliwem ogrzewać? Gazem, węglem, pelletem? I często pojawiały się pewne obawy co do przyszłości. Jeśli wybiorę gaz co będzie, gdy jego cena podskoczy? Nie dość, że wtedy będę musiał wymienić kocioł to jeszcze i komin? Dzięki kominom Brata Duo jesteśmy wstanie przygotować się na niemalże wszelkie ewentualności, a zmiana kotła i jego podłączenie będzie sprawą o wiele prostszą i tańszą. A i przy okazji - w e-sklepie kominyGT.pl kominy są w dobrej cenie i z transportem za 0 zł!