Filtruj według

Producent

Producent

Średnica

Średnica

Polecany do kotła na:

Polecany do kotła na:

Otulina (ocieplenie)

Otulina (ocieplenie)

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

System

System

Zastanawiasz się gdzie kupić ceramiczny komin systemowy o dużej średnicy Schiedel lub Brata? W kominyGT!

W tym dziale prezentujemy kominy systemowe o dużych średnicach: 250 mm i powyżej. Są to mocne i pokaźne kominy do kotłów o dużej mocy grzewczej. Prym wiodą czołowi producenci kominowi tacy jak Schiedel, Brata czy Jawar. Właściwie, musimy przyznać, że innych niż dobre i bardzo dobre kominy nie oferujemy. Zatem gdzie kupić komin ceramiczny czy stalowy już wiadomo. Teraz podpowiemy jaki komin.

W ciągłej sprzedaży, niemal o ręki, posiadamy kominy o średnicach 250 mm i 300 mm. Czasami jednak potrzeba czegoś jeszcze większego np. komina o wkładzie  ceramicznym 350 mm lub 400 mm. I takie kompletne systemy kominowe mamy również, tylko wycena jest indywidualna i na komin trzeba trochę poczekać - zwykle 2-3 tygodnie, ale damy radę i takiego giganta zaproponować. A co jest od reki? Np. komin izolowany z izostatyką Jawar Uniwersal Plus 250, albo nie mniej dobry komin do pieca chlebowego czy pizzerii Brata Standard 250. Nie można zapominać o liderze branży, czyli marce Schiedel, który duże kominy uzupełnia systemem Rondo Plus 25.

Kominy systemowe o dużych średnicach rzadko stosowane są w domach jednorodzinnych. Najczęściej ich destynacja to fabryki, piekarnie, restauracje, obiekty przemysłowe. Ale i raz trafił taki do domu naszego klienta z baaardzo dużym kominkiem...

Wiesz gdzie kupić komin? Wiesz! Czekamy :)

Podkategorie