Filtruj według

Średnica

Średnica

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

Jawar K - komin ceramiczny do kotłów gazowych. 100% niezawodności.

Ceramiczny komin systemowy do kotów gazowych Jawar K

Komin systemowy z wkładem z ceramiki izostatycznej (nienasiąkliwej) do kotłów gazowych i olejowych z zamknięta komorą spalania. 30 lat gwarancji. Średnice - 80 i 120 mm. Maksymalna temperatura spalin 200°C. Kompaktowe wymiary (fi 80) - np. 20x24 cm!

Podkategorie

Zacznijmy od ceramicznego systemu kominowego Jawar K. Po pierwsze ceramika. Jawar słynie ze swojej ceramiki izostatycznej. Rury mają szczelne połączenia kielichowe. Dodatkowo są profilowane (karbowane) co wpływa na nieznaczne zwiększenie sprawności kotła. Nie wchodząc w szczegóły - powietrze dostarczane do pieca gazowego jest podgrzewane. Trójnik spalinowy i trójnik wyczystkowy wykonane są z jednego kawałka szamotu (ceramiki) izostatycznego. Są to tzw. trójniki monoblokowe. Całość systemu kominowego do pieców kondensacyjnych na gaz jest przemyślana, szczelna i trwała.

Cechą Jawar K z jest obudowa z pustaka z perlitu, który jest mocnym materiałem budowlanym i dodatkowo cechuje się lekkością i zwiększonymi parametrami termoizolacyjnymi.

Ceramika pod każdą postacią  należny do jednych z najtrwalszych materiałów budowlanych. Wg naszej opinii ceramiczny komin do gazu Jawar K będzie trwalszy. Potwierdza to długość gwarancji udzielanej na ten system kominowy. Jest to aż 30 lat. W naszym sklepie internetowym kominyGT.pl kominy Jawar są tanie i dostarczamy je za darmo (transport i rozładunek jest darmowy, nie komin) w dowolne miejsce Polski. Zapraszamy.