Filtruj według

Producent

Producent

Średnica

Średnica

Polecany do kotła na:

Polecany do kotła na:

Otulina (ocieplenie)

Otulina (ocieplenie)

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

Wkład

Wkład

System

System

Tani uniwersalny komin do pieca na miał - wkład kominowy ceramiczny

Wkład kominowy pełni najważniejszą role w każdym kominie systemowym, a piec na miał stawia bardzo wysokie wymagania kominom, które maja być trwałe, mocne i odporne. mamy takie - i do tego są to kominy tanie (jak każdy produkt w sieci sklepyGT)!

Piece na miał są cieczogenne. Powstający przy spalaniu miału kondensat to mieszanina niezbyt przyjemnych substancji, które po czasie zniszczą każdy wkład kominowy - z jednym wyjątkiem! Napór wytrzyma wkład kominowy z ceramiki szamotowej. Wiem, bo sam miałem stalową kwasówkę - po trzech latach palenia miałem wyglądała jak sito i trzeba ją było wymieniać. Zatem to że wkład kominowy do kotła na miał powinien być ceramiczny rozumie się samo przez się. Przydał by się tez zbiornik kondensatu. Zbierze i odprowadzi do kanalizacji skropliny. W tym kotle przyda się na pewno. 

Tani komin do kotła miałowego - to pojecie względne. Każdy system kominowy dostępny w naszym sklepie jest tak tani jak to tylko możliwe. Jest ekonomiczny w swojej klasie. Chętnie podpowiemy co wybrać - proszę dzwonić. Aby nieco ukierunkowywać na odpowiednie rozwiązanie kominowe proponujemy po jednym reprezentancie danego producenta. Zaczniemy od jednego z najbardziej znanych kominów uniwersalnych - Rondo Plus marki Schiedel oraz Stabil i Wulkan tego samego producenta. Dalej mamy po dwa kominy polskich gigantów: Jawar Uniwersal Plus oraz Jawar Cerastal, a także Brata Uniwersal i Brata Premium. Możemy zaproponować równie prestiżowe kominy Zapel Eco S, Hoch Uniwersal i Konekt Uni. Zapraszamy!

Podkategorie