Systemy kominowe uniwersalne (izolowane) z wkładem o średnicy 180 mm

Kominy uniwersalne (izolowane) o średnicy 180 mm.

W tym dziale oddajemy do waszej dyspozycji (przypomnijmy - w świetnych cenach) systemy kominowe (np. Jawar, Schiedel) z wkładem ceramicznym, którego średnica to 180 mm. ich uniwersalność sprawia, że obsłużą kotły na dowolne paliwo (z wyjątkiem gazowych z zamknięta komora spalania). Każdy kominy wyposażony jest w głęboki odskraplacz ceramiczny oraz wełnę mineralną stanowiącą izolację wkładu ceramicznego.

Popularne kominy o średnicy wkładu kominowego fi 180 do wszystkich paliw. Kominy mogą być wyposażone w kanały wentylacje - pojedyncze lub podwójne (oznaczone intuicyjnie +W lub +2W). Dostępne są również systemy kominowe bez wentylacji. Klasyka gatunku to komin Schiedel Rondo Plus 18. Od kominów Schiedel zaczyna się historia kominów systemowych. Zwracamy też uwagę na bardzo ciekawe i nowatorskie rozwiązania, jakie w swoich produktach wprowadził Jawar. W skrócie - kominy Jawar to ceramika izostatyczna oraz lekki i energooszczędny pustak perlitobetonowy. To także trójniki monoblokowe (nieklejone) i wszystko produkowane przez Jawara we własnym zakresie w Polsce. Prawda, ze ciekawa propozycja?

Każdy zakup to nie tylko świetna cena. To również darmowy transport i rozładunek kominów w dowolne miejsce w Polsce nawet, jeśli jest to budowa bez adresu. Standardowo dowozimy kominy w 2-4 dni robocze.