Filtruj według

Producent

Producent

Średnica

Średnica

Polecany do kotła na:

Polecany do kotła na:

Otulina (ocieplenie)

Otulina (ocieplenie)

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

Wkład

Wkład

System

System

Kominy systemowe ceramiczne fi 200 mm najlepszych marek Schiedel, Jawar, Brata, Hoch, Konekt

Kominy systemowe fi 200.

Podkategorie

"Dwusetki" to najpopularniejsze kominy systemowe wśród klientów naszego sklepu. Można powiedzieć, że 200 rządzi! Spośród kominów systemowych, zwłaszcza z wkładem ceramicznym, są produktem pierwszego wyboru, a paleta dostępnych opcji kominowych w tym segmencie jest bodaj najszersza. Mamy i kominy uniwersalne, i do drewna, i do gazu. W ofercie kominy Schiedel, Jawar, Brata, Hoch, Konekt, Zapel, Wulkan.

Kominy systemowe uniwersalne o średnicy wkładu kominowego 200 mm

Kominy uniwersalne to systemy do kotłów na wszelkie paliwa z wyjątkiem kotłów gazowych z zamknięta komorą spalania. Są wyposażone we wkład ceramiczny, odskraplacz oraz izolację. Zacznijmy od dwóch kominów Schiedel, który jest lidarem rynku i kreatorem systemów kominowych: Schiedel Rondo Plus 20, oraz podwójnie izolowany komin ceramiczny z 2 kanałami wentylacyjnymi Rondo Thermo Plus 20+2W uznawane są za jedne z najlepszych  na rynku. Schiedel to również ekonomiczny Stabil 20. Po piętach lidera depczą nadzwyczajnie kominy Brata Uniwersal 200Brata Premium 200 oraz innowacyjny Jawar Uniwersal Plus 200 z ceramiką izostatyczną. Nie mniej ciekawą propozycję przedstawia Hoch swoim, opartym na wkładzie niemieckim, Uniwersal 200. Super ofertę znajdziemy również wśród marki Konekt, który w tej stawce wyróżnia się kominem Konekt Uni 200 z 50-letnią gwarancją. Jest też solidny i ekonomiczny Zapel ECO S/M 200 oraz Wulkan Ci Eko 200 należący do marki Schiedel. Fajne rozwiązanie proponuje wspomniany wyżej Jawar, który, jako jeden z nielicznych, wprowadził komin ceramiczny izolowany w błyszczącej, stalowej obudowie Jawar Cerastal 200 - cudnie wygląda na elewacji każdego domu.

Przegląd kominów systemowych do kominka, pieca węglowego z wkładem ceramicznym fi 200 mm

Tu oferta jest równie bogata jak wśród kominów uniwersalnych. Począwszy od klasyki gatunku - systemu kominowego Schiedel Rondo 20, poprzez ceramiczny system kominowy Brata Standard 200, po komin Hoch Standard 200 z wkładem ceramicznym zza zachodniej granicy firmy Hart Keramik. Jawar proponuje 4-warstwowego Nord 200 do kominków w domach energooszczędnych. Konekt to niezwykle ekonomiczny komin systemowy Konekt Basic 200. Zapel zaproponował system ECO L, a należący do marki Schiedel - Wulkan C 200

W dziale znalazły się również kominy systemowe do kotłów kondensacyjnych na gaz Zapel Turbo 200. Te średnice zarezerwowane są jednak dla kotłów o bardzo dużych mocach lub też budynków wielorodzinnych, gdzie kilka pieców gazowych podłącza się do jednego szachtu kominowego.

Systemy kominowe o wkładzie 200 mm występują bez wentylacji oraz z 1 lub 2 kanałami wentylacyjnymi występującymi obok przewodu spalinowego. Transport 0 zł!