Producenci

 • Kominy systemowe ceramiczne, kominy systemowe stalowe, pustaki wentylacyjne i akcesoria kominowe Brata

  Kominy systemowe BrataBrata to jeden z największych polskich producentów ceramicznych i stalowych systemów kominowych. Jest składową grupy producenta materiałów budowlanych - spółki Henkor. Ich kominy ceramiczne i kominy stalowe słyną z precyzji wykonania, innowacyjności i wysokiej jakości oraz największej ilości elementów dodatkowych, które ułatwiają montaż komina (kilka rozwiązań opatentowali). Firma ma dwa zakłady produkcyjne w Ustce i Topólce (miejscowość na południowym krańcu Kujaw). Efekt ich pracy wyróżnia się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny, szybkim i pewnym transportem oraz doskonałym wsparciem technicznym i serwisem gwarancyjnym.

 • Ceramiczne kominy systemowe Hoch wkład z niemieckiej ceramiki Hart Keramik

  Kominy HochKominy Hoch to przebój ostatnich lat w branży kominowej. Ich oparte na niemieckiej ceramice Hart Keramik systemy kominowe reklamowane są jako „niemiecka jakość w polskiej cenie”. I dokładnie tak jest.

 • Kominy ceramiczne Jawar z wkładem z ceramiki izostatycznej

  Jawar - jeden z najbardziej znanych i największych polskich producentów kominów systemowych. Synonimiami nazwy Jawar są: najwyższa jakość, innowacyjność, rozwinięta technologia, najwyższa półka. I można by tak jeszcze długo.... przy czym kominy są stosunkowo tanie!

 • Komin ceramiczny i komin stalowy Konekt - polskie systemy kominowe

  Kominy KonektKominy Konekt to klasyka gatunku. Firma ta jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła produkować systemy kominowe wzorowane na rozwiązaniach zachodnich. Dziś jest jednym z czołowych producentów systemów kominowych z nowoczesną bazą technologiczną i produkcyjną. Ich komin cieszą się zasłużoną opinią niezawodnych. Wkłady ceramiczne tej marki produkowane są przez cenioną niemiecką firmę Hart Keramik.

 • Ceramiczne kominy systemowe Plewa

  Kominy Plewa Kominy systemowe ceramiczne Plewa z unikatową kształtką kominową o przekroju kwadratowym. Wśród bogatej oferty kominów Plewa znajdziesz coś dla siebie. Proponujemy kominy uniwersalne z serii Plewa Uni FU, systemy do odprowadzania spalin z kominków, kuchni i kóz z serii Plewa Uni Fe, a także kominy do kotłów kondensacyjnych na gaz Las i Las Plus. Każde z rozwiązań jest niepowtarzalne i unikatowe. Doskonałe technicznie, a z naszymi niskimi cenami (nie do pobicia!) dodatkowo kupisz Plewę po prostu tanio. 

 • Komin ceramiczny Schiedel - pierwszy komin systemowy w Europie

  Kominy Schiedel

  Schiedel to niemiecka firma produkująca ceramiczne kominy systemowe od 80 lat. Jej założyciel - Friedrich Schiedel - wymyślił, skonstruował i z powodzeniem zaszczepił systemy kominowe w Europie. Jak na lidera przystało Schiedel jest jednym z największych producentów kominów na świecie.

 • Pustaki wentylacyjne ceramiczne Porotherm

  Wienerberger Porotherm wentylacjaFirma Wienerberger jest jednym z największych producentów pustaków ceramicznych na świecie. Porotherm jest bardzo popularnym materiałem konstrukcyjnym. Wśród bogatej oferty znajdziemy również pustaki wentylacyjne Porotherm (pojedyncze i podwójne). Bardzo ekonomiczne rozwiązanie wentylacji w Twoim domu.

 • Kominy ceramiczne Wulkan Schiedel Icopal - tani komin systemowy i pustaki wentylacyjne

  Kominy WulkanKominy ceramiczne Wulkan zostały stworzone przez polskiego potentata budowlanego - firmę Icopal. Cieszyły się tak dużym powodzeniem, że inny potentat europejski - firma Schiedel - wykupił ten produkt i promuje go pod swoim logiem zachowawszy jednak nazwę marki.

 • Kominy ceramiczne i systemy kominowe Zapel

  kominy ZapelZapel to polska firma, która od ponad 80 lat z powodzeniem produkuje elementy ceramiczne. Ludzie pracujący w Zapel SA są ekspertami w swojej dziedzinie. Ich dzieła cieszą się zasłużoną renomą w całej Europie. Kominy ceramiczne Zapel to perfekcyjne systemy kominowe w doskonałej cenie.