Filtruj według

Producent

Producent

Średnica

Średnica

Polecany do kotła na:

Polecany do kotła na:

Otulina (ocieplenie)

Otulina (ocieplenie)

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

Wkład

Wkład

System

System

Komin prefabrykowany systemowy do kotła z podajnikiem

Poszukując komina prefabrykowanego, inaczej zwanego kominem systemowym, do pieca z podajnikiem na pellet albo ekogroszek trafiłeś/trafiłaś na nasza stronę. I dobrze - mamy dla ciebie super ofertę. Kominy skrojone na miarę kotła i w dobrych pieniądzach, i z darmowym transportem, i gratisowym rozładunkiem.

Jaki komin systemowy do pieca z podajnikiem?

Ceramiczny, ocieplony, najlepiej o średnicy wkładu 180-200 mm, choć to zależny od mocy kotła i wysokości komina. Do tego dobrze, żeby był tani i z długą gwarancją. Mamy to, ponieważ wybraliśmy dla ciebie te systemy kominowe, które naszym zdaniem są najlepszymi spośród obecnych na rynku.

Katalog kominów systemowych prefabrykowanych do pieca z podajnikiem:

Zaczynamy od w miarę nowego systemu, który przebojem wdarł się na rynek zyskując popularność ceną i wkładem z niemieckiej ceramiki. Tym czempionem jest komin systemowy Hoch Uniwersal. Kolejnym przykładem doskonałych kominów do pieców niskotemperaturowych jest Jawar oferujący dwa rozwiązania: klasyczne - dzięki kominowi Uniwersal Plus oraz nowatorskie w postaci komina izolowanego w obudowie stalowej Jawar Cerastal. Oba wyposażone we wkład z ceramiki izostatycznej. Nie zapominajmy o kominach Brata. Tu również spotykamy dwa specjalistyczne rozwiązania kominów w postaci świetnego komina Brata Uniwersal 180+2W oraz guru kominów z półki top - Brata Premium 200. Jest jeszcze Konekt z kominem Uni fi 200+W z pojedynczym kanałem wentylacyjnym. Dalej - oferujemy ekonomiczny i solidny komin Zapel Eco S/M fi 200. Na koniec wisienka na torcie - dwa kominy firmy, która wymyśliła i wdrożyła kominy prefabrykowane - Schiedel. Oto przed państwem jedne z najlepszych kominów na rynku: Schiedel Rondo Plus 20+W z pojedynczym kanałem wentylacyjnym oraz super komin w super cenie Schiedel Stabil 20!

Podkategorie