Ceramiczny komin systemowy Hoch uniwersalny

Komin uniwersalny Hoch

Hoch po niemiecku znaczy wysoki. I nie chodzi tylko o komin systemowy! Hoch to wysoki standard, wysoka jakość i wysoko ustawiona poprzeczka. Jedynie cena pozostaje niska. Komin uniwersalny Hoch to po prostu tani komin o rewelacyjnych parametrach technicznych i wkładzie z ceramiki znanej niemieckiej firmy Hart Keramik. Aby oferta była jeszcze atrakcyjniejsza dorzucamy darmowy transport i rozładunek - zazwyczaj w przeciągu 2 dni roboczych.

Do znudzenia można powtarzać dewizę firmy Hoch - polska cena, niemiecka jakość. Gdy pierwszy raz oglądaliśmy uniwersalny komin ceramiczny Hoch Uniwersal zdumiała nas wysoka jakość produktu i aż trudno było uwierzyć, że polskiej firmie udało się wyprodukować tak doskonały komin w tak doskonałej cenie. Na szczęście nic ot tej pory się nie zmieniło. Nadal Hoch wypuszcza systemy kominowe o dobrych parametrach technicznych i w dobrej cenie.

Tajemnica sukcesu pomorskiej firmy tkwi w kreatywności rozwiązań kominowych i doskonałych parametrach technicznych, które zapewnia dobór materiałów wykorzystanych w procesie produkcji. Hoch Uniwersal, podobnie jak reszta systemów kominowych Hoch, opiera się na wkładzie ceramicznym wyprodukowanym przez niemieckiego potentata ceramicznego firmę Hart Keramik - mistrza w produkcji szamotowych kształtek kominowych. Rura ceramiczna nie jest jedynym elementem szamotowym w kominie Hoch Uniwersal. Oprócz kształtki to również trójniki ceramiczne oraz odskraplacz. Całość otula izolacja z wełny mineralnej, która stabilizując wkład dodatkowo zapobiega zbyt szybkiemu wystudzaniu komina, co fantastyczni sprawdza się przy nieniskotemperaturowych kotłach z podajnikiem na ekogroszek, pellet i biomasę, do których ten komin został literalnie stworzony.