Komin wielofunkcyjny ceramiczno-stalowy Brata Duo - prawdziwy komin uniwersalny!

Komin wielofunkcyjny Brata Duo

Świat pędzi do przodu, a z nim technika budowlana. Potrzeby są zaspakajane niemalże na bieżąco. Ponieważ powstała potrzeba wyprodukowania taniego komina wielofunkcyjnego podwójnego (ceramiczno-stalowego) firma Brata odpowiedziała w krótkim czasie wypuszczając na rynek serię Duo.

Czym jest komin wielofunkcyjny ceramiczno-stalowy Brata Duo? Połączeniem dwóch kominów: ceramicznego i stalowego. Ceramiczny to odpowiednik uniwersalnych kominów Brata Premium i Brata Uniwersal lub komina do kominków Brata Standard z kominem stalowym do kotłów kondensacyjnych na gaz Brata Turbo Ferro. Oba kominy zamknięte są w jednym kompaktowym  pustaku i dodatkowo wyposażone w pojedynczy przewód wentylacyjny.

Zalety kominów wielofunkcyjnych ceramiczno-stalowych Brata Duo:

  • kompaktowa budowa
  • szybkie wznoszenie
  • oszczędność miejsca
  • komin Duo jest tańszy niż dwa oddzielne systemy kominowe
  • uniwersalność podłączenia dowolnego kotła bez konieczności wymiany systemu kominowego
  • możliwość pracy dwóch różnych urządzeń grzewczych w jednym czasie

Każdy, kto kiedykolwiek budował dom stanął przed dylematem - jakim paliwem ogrzewać? Gazem, węglem, pelletem? I często pojawiały się pewne obawy co do przyszłości. Jeśli wybiorę gaz co będzie, gdy jego cena podskoczy? Nie dość, że wtedy będę musiał wymienić kocioł to jeszcze i komin? Dzięki kominom Brata Duo jesteśmy wstanie przygotować się na niemalże wszelkie ewentualności, a zmiana kotła i jego podłączenie będzie sprawą o wiele prostszą i tańszą. A i przy okazji - w e-sklepie kominyGT.pl kominy są w dobrej cenie i z transportem za 0 zł!