Pustaki wentylacyjne i akcesoria kominowe Hoch

Wentylacja Hoch

Każdy dom potrzebuje wentylacji. Aby zapewnić właściwy przepływ powietrza w pomieszczeniach stosuje się pustaki wentylacyjne. Wszystko super się układa, kiedy stawiamy obok komina szachty wentylacyjne. Wentylacja Hoch jest rozmiarem dopasowana do kominów.

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz 1 kanał wentylacyjny, 2 kanały, czy 3 lub 4. Z pustakami wentylacyjnymi Hoch zbudowanie kominów wentylacyjnych w twoim domu to prosta sprawa. Oczywiście wentylacja jest rozmiarowo dopasowana do kominów systemowych. Podobnie jak one ma wysokość pustaka 33 cm (zapotrzebowanie zatem to tylko 3 sztuki na 1 metr). Najpopularniejszy pustak wentylacyjny Hoch z podwójną wentylacją ma wymiar 36 cm x 24 cm - identycznie jak większość kominów Hoch co oznacza, że doskonale pasują do siebie i cały komin wznoszony jest estetycznie jako jedna bryła bez załamań i różnic wymiarowych na całej jego długości. W ofercie marki znajdziemy również pustaki poziome.

Kilka rzeczy jest w życiu pewnych. Do nich należy wentylowanie pomieszczeń. W przypadku wentylacji grawitacyjnej tę funkcję pełnia piony wentylacyjne budowane z pustaków wentylacyjnych. Najczęściej wznoszone są jednocześnie z kominem. Jeśli chcesz zaoszczędzić kup u nas komin Hoch i tanie pustaki wentylacyjne. Nie dość że otrzymasz dobry materiał budowlany w dobrej cenie to jeszcze zaoszczędzisz na transporcie. Komin i wentylację dowieziemy za darmo! Zasada jest prosta: 1 komin + 1 paleta pustaków wentylacyjnych. Taki zestaw to zawsze gwarancja gratisowego transportu.