Pustaki wentylacyjne i akcesoria kominowe do wszystkich kominów systemowych marki Brata

Pustaki wentylacyjne i akcesoria kominowe Brata

Komin to nie wszystko. Aby cały system funkcjonował gładko i sprawnie potrzeba jeszcze zaopatrzyć się w pustaki wentylacyjne i akcesoria kominowe. Firma Brata do każdego systemu kominowego przygotowała odpowiedni zestaw.

Pustaki wentylacyjne można skonfigurować w szachty o ilości kanałów wentylacyjnych 1, 2, 3 lub 4. Wymiarowo pasują do kominów. Ponadto podwójny pustak wentylacyjny Brata może być zorientowany poziomo lub pionowo. Nie oznacza to, że kanały wentylacyjne układamy horyzontalnie. Oznacza to, że pustaki poziome są dłuższe i węższe niż pustaki pionowe. Ciekawą propozycją Braty jest pustak techniczny SM, który ma potężny przekrój kanału bo aż 28 x 18 cm. Sporo w niego można zmieścić. Spełni rolę nie tylko wentylacji ale i szybu dla wszelkiego rodzaju instalacji, kabli i rur. Wszystkie pustaki wentylacyjne Braty (z wyjątkiem pustaka SM) mają przewody wentylacyjne o w wymiarach 12 x 16 cm i wysokość 33 cm. 

Akcesoria kominowe Brata to między innymi płyty przykrywające (daszki betonowe i stalowe), które są wspaniale dopasowane do kominów Brata, a jednocześnie stanową praktyczne i niezbędne przykrycie systemu. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest też strażak kominowy. Ale to nie wszystko. Pełna lista dostępnych w naszym e-sklepie pustaków wentylacyjnych i akcesoriów kominowych znajduje się poniżej. Warto zapamiętać, że w kominyGT.pl wszystko to można kupić po prostu tanio i przy okazji bezpiecznie - jesteśmy autoryzowanym partnerem i dystrybutorem produktów marki Brata. Wypróbuj nasz koniecznie.

Pustaki wentylacyjne Brata:

Akcesoria kominowe Brata: