Ceramiczny komin systemowy Schiedel Rondo - idealny do kominka

Komin do kominka i kuchni Schiedel

W domu zazwyczaj mamy salon, a w salonie kominek. W jego przypadku (jak i w przypadku każdego urządzenia grzewczego) ważne jest doprowadzanie spalin. Komin do kominka powinien być dobry, bezpieczny i trwały. A przy okazji stosunkowo tani (o to dbamy już my - zespół specjalistów od kominów systemowych). I taki właśnie jest ceramiczny komin systemowy Schiedel Rondo. Po prostu ideał!

Wiadomo, że odprowadzenie spalin to ważna rzecz. Wiemy też, że dobór systemu kominowego to kluczowy moment decyzyjny. Aby ułatwić ten wybór rekomendujemy do kominka bez płaszcza wodnego komin systemowy Schiedel Rondo. Taki system sami wybralibyśmy do własnego salonu. Jest stosunkowo tani, prosty w budowie, pozbawiony elementów zbędnych dla jego funkcjonalności, ma długoletnią gwarancje, posiada wkład ceramiczny i został wyprodukowany na niemieckich zasadach z materiałów o najwyższej jakości przez firmę, która wymyśliła systemy kominowe! Czy potrzeba lepszej rekomendacji?

Rondo obsłuży z powodzeniem kuchnie, piece i kozy na drewno, brykiet, węgiel. Dla osób chcących jednak posiadać ekonomiczny komin izolowany Schiedel przygotował tani komin Stabil, który jest czymś pośrednim, na wpół uniwersalnym systemem plasującym się pomiędzy Rondem a Rondem Plus. Chętnie wyjaśnimy różnice telefonicznie. Proszę dzwonić. Śmiało!

Kominy ceramiczne Schiedel Rondo:

Kominy izolowane Schiedel Stabil do paliw stałych: