Filtruj według

Producent

Producent

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

System

System

Nasz sklep z kominami systemowymi o średnicy 100 mm oferuje tanie kominy ceramiczne

Staramy się, aby oferta kominów systemowych w naszym sklepie kominyGT.pl była najlepsza z możliwych. Poniżej przedstawiamy charakterystykę i zestawienie systemów z wkładem ceramicznym i/lub stalowym o średnicy 100 mm. Wielkość wkładu należy do domeny kominów do kotłów kondensacyjnych na gaz.

Średnica wkładu kominowego fi 100 to zbyt mało na paliwa stałe. Zatem w tym dziale znajda się wyłącznie tanie kominy ceramiczny do pieców na gaz i olej opałowy. Każdy komin premiowany jest nie tylko wybitnie niską ceną ale również darmowym transportem i rozładunkiem. Całość stanowi interesującą ofertę, czyniąc zakup kominów ceramicznych łatwym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Przegląd kominów ceramicznych o średnicy wkładu kominowego 100 mm

W tym dziale znajdą się systemy kominowe do kotłów kondensacyjnych. Zaopatrzone są nie tylko w wyśmienity wkład ceramiczny ale również w konieczny w przypadku odprowadzania spalin przez piec opalany gazem odskraplacz z odprowadzeniem kondensatu, który w dużych ilościach wytwarzany jest przez spalający się gaz ziemny. Jest to konieczny element komina. Przy okazji - w naszym sklepie komina taniego. 

Proponujemy kominy ceramiczne m.in. Brata Turbo fi 100, Zapel Turbo fi 100, Konekt Turbo fi 100. W nazwach produktów zwraca uwagę powtarzające się określenie "Turbo". Oznacza tryb pracy komina w podciśnieniu . Innymi słowy komin zasysa powietrze z zewnątrz doprowadzając je do zamkniętej komory spalania pieca gazowego.

Podkategorie