Filtruj według

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

Pustaki wentylacyjne Jawar W1-W4. 1, 2 , 3 i 4 kanały wentylacyjne.

Pustaki wentylacyjne Jawar

Pustaki wentylacyjne Jawar W1-W4. 1, 2 , 3 i 4 kanały wentylacyjne. Wymiary: W1 - 20x24, W2 - 36x24, W3 - 52x24, W4 - 68x24.

Podkategorie

Pustak wentylacyjny Jawar to mistrz w swojej klasie. Lekki, ciepły i trwały. Wykonany z domieszką perlitu zapewnia dobre parametry izolacyjne i łatwość wznoszenia kominów wentylacyjnych w każdym domu.

Myśląc o kominie widzimy oczyma wyobraźni dym, ogień i sadzę oraz kominiarza na przełomie roku z nieodłącznym kalendarzem i życzeniami pomyślności. Na etapie budowy domu okazuje się, że potrzeba również zainstalować wentylację. Najczęściej jest to wentylacja grawitacyjna, choć wentylacja mechaniczna (ta z odzyskiwaniem ciepła to rekuperacja) zyskuje u nas coraz większą popularność. Wracając do klasycznej grawitacyjnej zasada działania jest identyczna jak w przypadku odprowadzania spalin. Też potrzeba komina, a do jego budowy wystarczy pustak wentylacyjny. Jawar wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rynku i wprowadził do swojej oferty doskonałe pod względem wykonania i pod względem termicznym pustaki wentylacyjne wykonane z mieszanki perlitu i cementu. Są trwałe, ciepłe i świetnie sprawdzają się w każdym domu, zwłaszcza w energooszczędnym. Choć same w sobie podnoszą energooszczędność dowolnego budynku.

Wymiary pustaków wentylacyjnych Jawar (wysokość x długość x szerokość):

  • pustak jednokanałowy 33 x 20 x 24 cm
  • pustak dwukanałowy 33 x 36 x 24 cm
  • pustak trójkanałowy 33 x 52 x 24 cm
  • pustak czterokanałowy 33 x 68 x 24 cm