Komin ceramiczny i komin stalowy Konekt - polskie systemy kominowe

Kominy KonektKominy Konekt to klasyka gatunku. Firma ta jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła produkować systemy kominowe wzorowane na rozwiązaniach zachodnich. Dziś jest jednym z czołowych producentów systemów kominowych z nowoczesną bazą technologiczną i produkcyjną. Ich komin cieszą się zasłużoną opinią niezawodnych. Wkłady ceramiczne tej marki produkowane są przez cenioną niemiecką firmę Hart Keramik.

Podstawowe rozwiązania kominowe marki Konekt to przede wszystkim uniwersalny komin ceramiczny (z izolacją i zbiornikiem kondensatu) Konekt Uni. W naszych domach przyda się wszędzie tam, gdzie do ogrzewania zastosowano niskotemperaturowe kotły na paliwa stałe - zwłaszcza te z podajnikiem - na ekogroszek, pellet. Dalej mamy ekonomiczne i solidne systemy kominowe do kominków i paliw stałych suchych (węgiel, drewno) - kominy Konekt Basic. Do kotłów kondensacyjnych na gaz producent poleca komin Konekt Turbo. Niedawno w ofercie pojawił się komin wielofunkcyjny Konekt Combo - kompaktowy ceramiczno-stalowy system o szerokim spektrum zastosowań. Firma produkuje również pustaki wentylacyjne: jednokanałowe, dwukanałowe, trójkanałowe i czterokanałowe.

Średnice kominów Konekt: 80, 100, 140, 160, 180, 200, 220, 250 i 300 mm

Wymiary kominów Konekt: 36 x 36 cm, 50 x 36 cm, 57 x 36 cm, 48 x 48 cm, 55 x 55 cm

Strona producenta: grupakonekt.pl

Kontakt do naszego opiekuna w firmie Konekt: Remigiusz Przyłęcki.

Komin Konekt uniwersalny Komin Konekt do kominka Komin Konekt do gazu Komin Konekt wielofunkcyjny Konekt wentylacja i akcesoria kominowe