Filtruj według

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

Pustaki wentylacyjne Schiedel hurtownia budowlana online kominy GT

Pustaki wentylacyjne Schiedel

Czym byłby dom, bez dobrej wentylacji. Jeśli masz lub planujesz na swojej budowie wentylację grawitacyjną proponujemy ci uzupełnienie oferty kominowej firmy Schiedel o ich kształtki wentylacyjne. Do wyboru 1, 2, 3 i 4 kanałowe. Świetnie pasują do kominów marki. Są trwałe, wykonane z keramzytobetonu. Każdy z nich ma wysokość 33 cm.

Pamięta. Jeśli kupisz u nas komin Schiedel dostarczymy również pustaki wentylacyjne tej marki za darmo.

Pustaki wentylacyjne Schiedel

Podkategorie

Myśląc o kominie systemowym najczęściej kojarzymy go z wentylacją grawitacyjną i szachtami wentylacyjnymi. I dobrze, bo w większości przypadków pustaki wentylacyjne towarzyszą kominom. Pustaki wentylacyjne Schiedel są uzupełnieniem oferty kominów systemowych tej marki.

Schiedel przygotował bardzo bogatą ofertę pustaków wentylacyjnych. Dostępne są z 1, 2, 3 i 4 kanałami wentylacyjnymi. Ale to nie wszystko. Występują w różnych rozmiarach tak, aby dopasowane były do pozostałych produktów firmy co powoduje, że spasowanie kominów z pustakami wentylacyjnymi jest bardzo łatwe i proste. Pustaki występują też w orientacji poziomej i pionowej tak, aby niezależne szachty wentylacyjne mogły być dobrane do preferencji użytkownika i zgodne z wytycznymi projektanta. Nawet czterokanałowe wentylacje pionowe maja zaledwie 20 cm szerokości. Fakt, że w takim wypadku komin wentylacyjny się wydłuża aż do 88 cm, ale mamy pewność, że zmieści się nawet w wąskiej ścianie - a schowanie wentylacji w ścianie to czasami konieczność zarówno estetyczna jak i praktyczna.