Kominy ceramiczne Wulkan Schiedel Icopal - tani komin systemowy i pustaki wentylacyjne

Kominy WulkanKominy ceramiczne Wulkan zostały stworzone przez polskiego potentata budowlanego - firmę Icopal. Cieszyły się tak dużym powodzeniem, że inny potentat europejski - firma Schiedel - wykupił ten produkt i promuje go pod swoim logiem zachowawszy jednak nazwę marki.

Kominy ceramiczne Wulkan są w swojej ofercie i budowie proste. Mamy do dyspozycji kominy uniwersalne izolowane z symbolem Wulkan Ci Eko oraz komin na paliwa stałe o oznaczeniu Wulkan C. Te pierwsze sprawdzą się w naszych domach wyposażonych w niskotemperaturowe kotły opalane ekogroszkiem lub pelletem. Ten drugi znajdzie zastosowanie przy odprowadzaniu spalin z kominka naszego salonu. Ofertę poszerzono o pustaki wentylacyjne. Całość stanowi połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny. Po prostu tanie i dobre kominyceramiczne!

Średnice kominów Wulkan: 160, 180 i 200 mm.

Wymiary kominów Wulkan: 36x36 cm, 46x46 cm, 50x36 cm.

Strona www producenta: www.kominy.icopal.pl

Ceramiczny system kominowy uniwersalny komin Wulkan Ci Eko Schiedel / Icopal

Wulkan Ci Eko Schiedel to komin skrojony do ekogroszku, pelletu i biomasy. Uniwersalny system kominowy zwłaszcza do kotłów niskotemperaturowych z podajnikiem oraz na paliwa stałe (drewno, węgiel, brykiet). Jest izolowany, wyposażony w ceramiczny odskraplacz. Komin Wulkan dostępny jest w wersji bez wentylacji oraz z wentylacją.

Tani komin ceramiczny do kominków Wulkan C Schiedel

Wulkan poszedł w prostotę. Zaproponował tylko jeden rodzaj komina do kominków, kóz, kuchni i pieców węglowych - generalnie do kotłów na paliwa stałe takie jak drewno, brykiet, węgiel - komin Wulkan C o średnicy wkładu ceramicznego fi 200. Rozwiązanie genialne, ponieważ 90% wszystkich sprzedawanych kominów do kominka to właśnie te, o średnicy kształtki 200 mm. Genialny komin, tani komin, super wybór.

komin ceramiczny do kominków Wulkan C Schiedel fi 200 Komin ceramiczny do kominków Wulkan C Schiedel fi 200

Dostawa kominów gratis! Zapraszamy.