Wszystko na dach – dachówki betonowe i ceramiczne. Hurtownia Gold-Trade czyli dachy Warszawa i dachy Kraków.

W: Materiały budowlane Odsłon: 1080

Dziś nie będzie o kominach, bo na tapet wjeżdżają dachy. Dobrej jakości dachówki ceramiczne, betonowe i blachodachówki z hurtowni Gold-Trade (dachy Kraków). Jesteś z Krakowa lub okolic – odwiedź Dachy Kraków. Budujesz się w centralnej Polsce? Dachy Warszawa czekają! We wpisie omówimy szczegółowo asortyment i podamy odpowiednie adresy, gdzie udać się po pokrycia dachowe w Krakowie (i okolicach), a także w Warszawie i suburbiach. Hurtownie w Skawinie lub w Helenowie są do Twojej dyspozycji. Tam pracują ludzie, którzy znają się na rzeczy, a my z czystym sumieniem polecamy te sklepy.

Po betonowe, ceramiczne dachówki Kraków, blachodachówki wstąp do hurtowni Gold-Trade (dachy Kraków)

Gold-Trade (dachy Kraków) ze Skawiny pod Krakowem to hurtownia, w której nabędziesz rozmaity materiał na zadaszenie domu. Jeśli jesteś z południa Polski, warto wstąpić na Tyniecką 1 i zrobić rozeznanie. Marzą Ci się ceramiczne lub cementowe dachówki Kraków? To specjalność tutejszej hurtowni. Jeśli chciałbyś blachodachówkę albo potrzebny jest gont, to również nie wyjdziesz stamtąd z pustymi rękami. Nasi dobrzy znajomi ze Skawiny mają ciekawe serie i warto je obejrzeć na żywo. Co oprócz dachówek? Rozmaite akcesoria na dach, rynny, podbitki i podsufitki, membrany dachowe, a także okna połaciowe.

Pokrycia dachowe Kraków (Skawina) to całkiem spora lista. Zacznijmy od dachówki Braas Kraków. Towar od tego producenta to kompleksowe zintegrowane systemy dachowe. Wśród nich dostępna w pełnej gamie kolorystycznej betonowa: seria klasyczna Celtycka, dachówka falista Bałtycka oraz Teviva, czyli dachówka płaska. Firma Brass zastosowała innowacyjne powłoki. Do wyboru Lumino, czyli ochronna warstwa polimerowo-akrylowa. Z kolei Cisar to trzy warstwy wzmacniająco-nabłyszczające.

Pokrycia dachowe - Kraków i okolice (Skawina)

Pokrycia ceramiczne Braas to dachówki Rubin 9V lub 13V, Turmalin. Wszystkie dostępne są w wersji matowej (naturalnej)  lub są wzbogacone szlachetną glinką (angobą) albo lśniącą glazurą.

Przyjrzyj się również dachówkom ceramicznym Kraków dużego formatu marki Koramic (Wienerberger). To klasyczna Alegra 9 oraz płaska Orea 9. Kolejnym producentem jest Roben z płaską falistą dachówką Piemont lub taką w nowoczesnym wydaniu Bergamo. Dalej dachówka Creaton Kraków Simpla (duży płaski format), Domino (płaska), czy Futura i Titania (płaskie holenderki). Od firmy Meyer Holsen polecamy np. angobowaną dachówkę płaską Piano.

Hurtownia Gold-Tade (dachy Kraków) – dachówki:

  • Dachówki Braas (Rubin 9V, Rubin 13V, Turamlin, Bałtycka, Celtycka, Teviva);
  • Dachówki Koramic (Alegra 9, Orea 9);
  • Dachówki Creaton (Simpla, Domino, Titania, Futura);
  • Dachówki Meyer-Holsen (Piano);
  • Dachówki Roben (Piemont, Bergamo);

Interesują Cię koszty? Zamów darmową wycenę na atrakcyjnych warunkach. Na miejscu w Skawinie przy Tynieckiej możesz liczyć na pomoc nie tylko w wyborze, ale również w organizacji transportu. Warto to przybyć, zapraszamy.

Dachówki Warszawa słynne w całym centralnym regionie. Hurtownia Gold-Trade (dachy Warszawa) czeka na Ciebie

Budujesz dom w stolicy albo gdzieś w okolicach? Dobrze się składa, bo blisko Ciebie jest hurtownia Gold-Trade (dachy Warszawa). Wpadnij, a przekonasz się, że mają asortyment, którego potrzebujesz – pokrycia dachowe betonowe lub ceramiczne. Na tym nie koniec. W sklepie mają jeszcze wysokiej jakości blachodachówki od Pruszyńskiego, Blachotrapez, Bratex albo Ruuki we wszystkich możliwych kolorach. Od razu możesz dobrać solidne rynny marki Galeco i kupić okna renomowanych marek jak Velux, Roto, czy Fakro. Te firmy znasz na pewno.

Pokrycia dachowe - Warszawa i okolice (Helenów)

Na wszystko można zrobić darmową wycenę, zamówić transport prosto na budowę. Wiemy, że mają tam świetną kadrę, która udzieli wszelkich informacji o produktach. Do tego ceny z korzyścią dla klienta. Towar sprowadzany jest bez pośredników i dzięki temu jest taniej. Jeśli potrzebne dachówki Warszawa, to koniecznie odwiedź w Helenowie hurtownię Gold-Trade. Ulica Boryny 28 – zapamiętaj ten adres. 

Pokrycia dachowe Warszawa – pełna oferta hurtowni Gold-Trade (Helenów):

  • Braas (dachówki ceramiczne i betonowe)
  • Creaton (dachówki cementowe i ceramiczne)
  • Koramic (Wienerberger – dachówki ceramiczne)
  • Roben (dachówki ceramiczne).

Sporo tego, a czy wiesz już, co wybierzesz? Wpadnij po poradę.

Komentarze