Filtruj według

Producent

Producent

Ilość wentylacji

Ilość wentylacji

Kanały i kominy wentylacyjne - postawa wentylacji w każdym domu.

Pustaki wentylacyjne Brata, Hoch, Jawar, Konekt, Schiedel, Wulkan, Zapel

Kto nie widział kratki wentylacyjnej? Występuje praktycznie w każdym domu i pomieszczeniu. A co za nią się kryje? Najczęściej komin wentylacyjny. Bardzo popularnym obecnie rozwiązaniem do wentylacji grawitacyjnej są pustaki. Spotykamy je w wariantach 1, 2, 3 i 4 kanałowych.

Do każdego systemu kominowego czyli kominów systemowych ceramicznych Schiedel, kominów Jawar, Hoch czy Brata a także systemów kominowych Zapel, Konekt, Wulkan przygotowaliśmy ofertę pustaków wentylacyjnych. Wybór wentylacji od tego samego producenta gwarantuje idealne dopasowanie i (w większości przypadków) obniżenie kosztów dostawy.

Pustaki wentylacyjne wznosi się najczęściej z murami i kominem. Bardzo często obok komina prowadzi się przewody wentylacyjne. Największy wybór znajdziemy wśród oferty pustaków wentylacyjnych Schiedel, łącznie z izolowanymi pustakami do domów energooszczędnych i dopasowanymi do komina Schiedel Rondo Plus. Ciekawostką jest fakt, że Jawar wszystkie pustaki wentylacyjne wytwarza z lżejszego i "cieplejszego" perlitobetonu. Np. podwójny pustak wentylacyjny Jawar W2.