Filtruj według

Otulina (ocieplenie)

Otulina (ocieplenie)

Producent

Producent

Polecany do kotła na:

Polecany do kotła na:

Zastanawiasz się gdzie kupić ceramiczny komin systemowy o dużej średnicy Schiedel lub Brata? W kominyGT!

W tym dziale prezentujemy kominy systemowe o dużych średnicach: 250 mm i powyżej. Są to mocne i pokaźne kominy do kotłów o dużej mocy grzewczej. Prym wiodą czołowi producenci kominowi tacy jak Schiedel, Brata czy Jawar. Właściwie, musimy przyznać, że innych niż dobre i bardzo dobre kominy nie oferujemy. Zatem gdzie kupić komin ceramiczny czy stalowy już wiadomo. Teraz podpowiemy jaki komin.

W ciągłej sprzedaży, niemal o ręki, posiadamy kominy o średnicach 250 mm i 300 mm. Czasami jednak potrzeba czegoś jeszcze większego np. komina o wkładzie  ceramicznym 350 mm lub 400 mm. I takie kompletne systemy kominowe mamy również, tylko wycena jest indywidualna i na komin trzeba trochę poczekać - zwykle 2-3 tygodnie, ale damy radę i takiego giganta zaproponować. A co jest od reki? Np. komin izolowany z izostatyką Jawar Uniwersal Plus 250, albo nie mniej dobry komin do pieca chlebowego czy pizzerii Brata Standard 250. Nie można zapominać o liderze branży, czyli marce Schiedel, który duże kominy uzupełnia systemem Rondo Plus 25.

Kominy systemowe o dużych średnicach rzadko stosowane są w domach jednorodzinnych. Najczęściej ich destynacja to fabryki, piekarnie, restauracje, obiekty przemysłowe. Ale i raz trafił taki do domu naszego klienta z baaardzo dużym kominkiem...

Wiesz gdzie kupić komin? Wiesz! Czekamy :)

Podkategorie

 • GT Jawar Uniwersal Plus fi 250 ceramiczny komin uniwersalny z rurą...

  2 169,72 zł

  Jawar Uniwersal Plus fi 250 to szczególny system kominowy. W 100% polski, lekki (Jawar wymyślił pustaki perlitobetonowe), z mocną ceramiką izostatyczną (również patent Jawara), ocieplony wełną mineralną. Cieszy się ogromnym powodzeniem wśród inwestorów.

  Ø 250 / JAWAR UNIWERSAL PLUS / UNIWERSALNY

  Komin Jawar Uniwersal Plus fi 250 daje radę! Do zastosowania...

 • GT Zapel Eco M fi 250 ceramiczny komin uniwersalny do kotłów o...

  2 390,00 zł

  Zapel Eco M fi 250 jest ocieplonym kominem ceramiczny uniwersalnym do pieców na paliwa stałe, gazowe i ciekłe. Certyfikaty europejskie CE to gwarancja bezpieczeństwa. Komin przeznaczony do kotłów o dużej mocy.

  Ø 250 / ZAPEL ECO M / UNIWERSALNY

  Doskonale sprawdzi się jako system odprowadzania spalin z kotłów tradycyjnych, a także wkładów kominkowych.

  Przeznaczony...

 • GT Zapel Eco M fi 300 ceramiczny komin uniwersalny do kotłów o...

  3 640,00 zł

  Zapel Eco M fi 300 jest ocieplonym kominem ceramiczny uniwersalnym do pieców na paliwa stałe, gazowe i ciekłe. Certyfikaty europejskie CE to gwarancja bezpieczeństwa. Komin przeznaczony do kotłów o dużej mocy.

  Ø 300 / ZAPEL ECO M / UNIWERSALNY

  Doskonale sprawdzi się jako system odprowadzania spalin z kotłów tradycyjnych, a także wkładów kominkowych.

  Przeznaczony...

 • GT Zapel Turbo fi 250 ceramiczny komin do kotłów kondensacyjnych na...

  3 350,00 zł

  Zapel Turbo fi 250 to komin ceramiczny do kotłów kondensacyjnych na gaz i olej z zamkniętą komora spalania - budownictwo wielorodzinne

  Ø 250 / ZAPEL TURBO / GAZ / 7 PRZYŁĄCZY

  Od 80 lat Zapel istnieje na polskim rynku. Jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących ceramikę. Ich doświadczenie zaowocowało stworzeniem fantastycznego i jednocześnie taniego komina...

 • GT Brata Standard 250 komin ceramiczny na paliwa stałe polecany do...

  1 640,00 zł

  Komin Brata Standard S fi 250 został stworzony specjalnie do kominków i kotłów na paliwa stałe. Jest ekonomicznym i kompletnym systemem kominowym z wkładem ceramicznym i 30-letnią gwarancją. Polecany do kominów o większej mocy grzewczej.

  Ø 250 / BRATA STANDARD / PALIWA STAŁE

  Komin Brata Standard 250 jest kominem ceramicznym do kotłów na paliwa stale (węgiel, drewno,...

 • GT Brata Uniwersal S fi 250 uniwersalny komin ceramiczny do kotłów...

  1 890,00 zł

  Brata Uniwersal 250 to komin komin uniwersalny do kotłów na wszystkie paliwa. Szczególnie polecany do urządzeń grzewczych o zwiększonej mocy opalanych ekogroszkiem, pelletem, węglem i drewnem.

  Ø 250 / BRATA UNIWERSAL / UNIWERSALNY

  Przeznaczony zarówno do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i kominków, jak i nowoczesnych pieców opalanych...

 • GT Brata Premium 250 uniwersalny komin ceramiczny - jeden z...

  2 250,00 zł

  Komin Brata Premium 250 to najlepiej dopracowany, najnowocześniejszy i najlepszy komin uniwersalny firmy z Brata. Zastosowano w nim innowacyjne i opatentowane rozwiązania, które poprawiają bezpieczeństwo systemu kominowego oraz ułatwiają jego montaż. Polecany do kotłów przemysłowych i kotłów o dużej mocy.

  Ø 250 / BRATA PREMIUM / UNIWERSALNY

  Przeznaczony zarówno do...

 • GT Schiedel Rondo Plus 25 izolowany komin ceramiczny uniwersalny do...

  2 398,99 zł

  Komin uniwersalny (na wszystkie paliwa) ceramiczny do kotłów o dużej mocy Schiedel Rondo Plus 250 mm. System kominowy izolowany do postawienia również na zewnątrz budynku.

  Ø 250 / SCHIEDEL RONDO PLUS / UNIWERSALNY

  Zdarza się, że istnieje potrzeba odprowadzenia spalin z kotła o dużej mocy. Schiedel jest gotowy na takie zdarzenia doskonale. Firma proponuje ceramiczny...