Pustaki wentylacyjne ceramiczne Porotherm

Wienerberger Porotherm wentylacjaFirma Wienerberger jest jednym z największych producentów pustaków ceramicznych na świecie. Porotherm jest bardzo popularnym materiałem konstrukcyjnym. Wśród bogatej oferty znajdziemy również pustaki wentylacyjne Porotherm (pojedyncze i podwójne). Bardzo ekonomiczne rozwiązanie wentylacji w Twoim domu.

To nie pomyłka. Produkty Porotherm Wienerberger znalazły się w sklepie online z kominami nieprzypadkowo. Mimo, że firma słynie z doskonałych pustaków ceramicznych jest również producentem ceramicznych pustaków kominowych. W ofercie znajdziemy pustaki pojedyncze i podwójne o wysokości 25 cm. 

Pustaki wentylacyjne pojedyncze są w dwóch rodzajach. Z otworem o przekroju okrągłym (klasyczne) oraz współczesne o przekroju prostokątnym.

Wymiary pustaków wentylacyjnych Porotherm:

  • pustak wentylacyjny pojedynczy 
  • pustak wentylacyjny pojedynczy 
  • pustak wentylacyjny podwójny

A co powiesz na inne rozwiązania (czytaj inne produkty czyli pustaki ceramiczne P+W, Dryfix, Profi, cegły klinkierowe, płytki klinkierowe, nadproża, zaprawy etc.) Porotherm w dobrej cenie? Mamy je w naszym sklepie z materiałami murowymi muryGT.pl. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz