KOMINY

Kominy ceramiczne najpopularniejszych marek kominowych w Polsce. Kominy systemowe do każdego paliwa i każdego kotła. Z wentylacją i bez.

Zapraszamy do sklepu online z systemami kominowymi. Wybraliśmy to co najlepsze jednocześnie proponując bardzo przystępne ceny. W ofercie kominy Brata, Schiedel, Jawar, Zapel, Konekt, Wulkan, Hoch. Nasza oferta będzie się z każdym miesiącem rozszerzać. Proponujemy systemy kominowe ceramiczne, stalowe, oraz ceramiczno-stalowe. W naszym sklepie dostępne są kominy do każdego rodzaju paliwa o średnicach od 80 do 300 mm. Ponadto oferujemy kominy systemowe ze zintegrowanymi kanałami wentylacyjnymi.

  • GT Brata Uniwersal S fi 200 - komin ceramiczny ocieplony - idealny...

    1 245,00 zł

    Komin uniwersalny w wkładem ceramicznym i ociepleniem do pieców na wszystkie rodzaje paliw - szczególnie polecany do kotłów na ekogroszek, pellet.

    Ø 200 / BRATA UNIWERSAL S / UNIWERSALNY

    Przeznaczony zarówno do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i kominków, jak i nowoczesnych pieców opalanych gazem lub olejem opałowym (z otwartą komorą...

  • GT Schiedel Rondo Plus fi 200 - komin ceramiczny - uniwersalny...

    1 930,00 zł

    Uniwersalny komin z ociepleniem i wkładem ceramicznym Rondo Plus 20 jednej z najbardziej znanych i cenionych marek - firmy Schiedel. 

    Ø 200 / SCHIEDEL RONDO PLUS / UNIWERSALNY

    Schiedel Rondo Plus 20 to kompletny komin ceramiczny przeznaczony do pracy z kotłami niskotemperaturowymi (piece z podajnikiem na pellet, ekogroszek, biomasę) oraz...

  • GT Jawar Uniwersal Plus fi 200 - komin ceramika izostatyczna -...

    1 155,00 zł

    Jawar Uniwersal Plus fi 200 to szczególny system kominowy. W 100% polski, lekki (Jawar wymyślił pustaki perlitobetonowe), z mocną ceramiką izostatyczną (również patent Jawara), ocieplony wełną mineralną. Cieszy się ogromnym powodzeniem wśród inwestorów.

    Ø 200 / JAWAR UNIWERSAL PLUS / UNIWERSALNY

    Komin Jawar Uniwersal Plus fi 200 daje radę! Do zastosowania...

  • GT Zapel Eco S/M fi 200 - komin ceramiczny z ociepleniem -...

    1 268,00 zł

    Zapel Eco S/M fi 200 to komin ceramiczny do pieców na paliwa stałe. Certyfikaty europejskie CE to gwarancja bezpieczeństwa. Cena to z kolei gwarancja zadowolenia.

    Ø 200 / ZAPEL ECO S(M) / UNIWERSALNY

    Doskonale sprawdzi się jako system odprowadzania spalin z kotłów tradycyjnych, a także wkładów kominkowych.

    Przeznaczony jest do współpracy z kotłami opalanymi paliwami...

  • GT Konekt UNI fi 200 - komin uniwersalny z wkładem ceramicznym - 50...

    1 266,00 zł

    Konekt UNI fi 200 - uniwersalny komin ceramiczny z ociepleniem, 50 letnią gwarancją i wkładem ceramicznym.

    Ø 200 / KONEKT UNI

    Firma Konekt to jeden z największych firm kominowych w Polsce. Zaliczana jest do czołówki producentów. Ich kominy - zwłaszcza Konekt UNI - to produkty doskonałe i bardzo przystępne cenowo.

    System kominowy Konekt UNI o...

  • GT Wulkan CI EKO fi 200 - tani i dobry komin ceramiczny - uniwersalny

    1 410,00 zł

    System kominowy Wulkan CI-eko fi 200 jest kwintesencją prostej budowy, doskonałych parametrów, bezpieczeństwa i ekonomiczności. Tani i solidny komin skonstruowany przez polskiego ICOPALA (obecnie właścicielem marki jest potentat na rynku kominowym - firma Schiedel.

    Ø 200 / UNIWERSALNY / WULKAN CI-EKO

    Komin jest prosty w budowie i montażu, z wkładem z  rur ceramicznych,...

  • GT Brata Standard S fi 200 - komin ceramiczny - idealny system do...

    1 037,00 zł 1 220,00 zł -15%

    Istnieją kominy, które są dedykowane do określonych zadań. Jednym z nich jest Brata Standard S fi 200. W przemyślany sposób odchudzono komin z tego co zbędne po to aby stworzyć idealny i ekonomiczny komin do kominków.

    Ø 200 / BRATA STANDARD S / DO KOMINKÓW

    Wszędzie tam, gdzie palone jest drewnem lub węglem znajdzie zastosowanie komin Brata Standard. Niekiedy, choć nie...

  • GT Schiedel Rondo fi 200 - kominki, kuchenki, piece węglowe - komin...

    1 310,00 zł

    Schiedel Rondo fi 200 - to system kominowy z wkładem ceramicznym o wielostronnym spektrum zastosowań do kotłów na paliwa stałe. Komin Rondo w szczególności polecany jest do odprowadzania spalin z kominków.

    Ø 200 / SCHIEDEL RONDO / PALIWA STAŁE

    System kominowy Rondo zapewnia solidność i elastyczność połączeń, sprawdzona i dopasowana konstrukcja sprawia że elementy są...

  • GT Wulkan C fi 200 - komin ceramiczny na paliwa stałe tj. drewno,...

    1 240,00 zł

    Wulkan C 20 - komin polecany do kominków, pieców na węgiel, popularnych kóz. Wkład ceramiczny o średnicy 200 mm, doskonałe materiały, łatwość montażu i przystępna cena - to wyróżniki komina wymyślonego przez ICOPALA (obecnie Wulkan należy do marki Schiedel).

    Ø 200 / WULKAN...

  • GT Hoch Uniwersal S fi 200 - komin uniwersalny - niemiecka ceramika...

    1 172,30 zł 1 234,00 zł -5%

    Komin z wkładem ceramicznym - Hoch Uniwersal fi 200 jeden ze sztandarowych produktów firmy z Pomorza. Do wszystkich rodzajów paliw.

    Ø 200 / HOCH UNIWERSAL / UNIWERSALNY

    Ten system kominowy będzie nadawał się do wszystkich rodzajów paliw. Obsłuży kotły na drewno, węgiel, trociny, brykiet, biomasę, miał, ekogroszek oraz olej opałowy, gaz i olej przepracowany (te trzy ostatnie...

  • GT Konekt Basic fi 200 - komin ceramiczny na paliwa stałe -...

    1 009,00 zł

    Konekt Basic fi 200 - ceramiczny komin na paliwa stałe (tzw. spalanie suche) czyli węgiel, drewno, brykiet. Doskonale sprawdza się przy kominkach bez płaszcza wodnego.

    Ø 200 / KONEKT BASIC / PALIWA STAŁE

    Firma Konekt to jeden z największych firm kominowych w Polsce. Zaliczana jest do czołówki producentów. Ich kominy - zwłaszcza Konekt Basic - to produkty doskonałe i bardzo...

  • GT Schiedel Stabil fi 200 ceramiczny komin z ociepleniem -...

    1 608,00 zł

    Komin Schiedel Stabil to nowoczesny trójwarstwowy system kominowy, który doskonale sprawdza się przy odprowadzaniu spalin z urządzeń grzewczych opalanych paliwami stałymi. Idealny ocieplony komin do kominków.

    Ø 200 / SCHIEDEL STABIL / Z OCIEPLENIEM

    Rury ceramiczne, które stanowią wewnętrzny profil komina, wypala się z ceramiki o znacznej gęstości (2,1 t / m3) w temperaturze...

  • GT Jawar K 80 - komin z ceramiką izostatyczną do kotłów gazowych...

    1 070,00 zł

    Jawar K fi 80 to komin przeznaczony do kotłów na gaz (kotłów kondensacyjnych) z zamkniętą komora spalania. Ekonomiczny, o niewielkich wymiarach. 

    Ø 80/ JAWAR K / GAZ

    Jawar K 80 to kompaktowy - wymiary zewnętrzne to 20 x 24 cm, lekki (do wytworzenia pustaka wykorzystano perlit), tani i doskonale wykonany komin z wkładem ceramicznym wykonanym ze słynnej już...

  • GT Zapel Eco L fi 200 komin ceramiczny na paliwa stałe - polecany...

    1 067,00 zł

    Komin Zapel ECO L fi 200 jest nowością w ofercie producenta z Boguchwały. Powstał z myślą o kominkach. Dwuwarstwowa konstrukcja, doskonałe wykonanie, niska cena i transport gratis. Czego chcieć więcej?

    Ø 200 / ZAPEL ECO L / KOMINKI

    Komin Zapel ECO L doskonale sprawdzi się jako system kominowy odprowadzania spalin z kotłów tradycyjnych, a także kominków oraz...

  • GT Brata Turbo S fi 100 - komin ceramiczny - do kotłów...

    1 452,00 zł

    Brata Turbo S fi 100 to jeden z najczęściej wybieranych przez naszych klientów kominów do kotłów gazowych kondensacyjnych z zamknięta komorą spalania. W sumie trudno się temu dziwić - to doskonały wybór.

    Ø 100 / BRATA TURBO S / GAZ

    Brata Turbo S fi 100 to komin pracujący w podciśnieniu (tzw. system turbo). Oznacza to, że pomiędzy pustakiem a rurą ceramiczną...

  • GT Jawar Uniwersal Plus fi 180 uniwersalny komin z wełną i ceramiką...

    1 124,00 zł

    Jawar Uniwersal Plus fi 180 to komin uniwersalny z wełną mineralną i ceramiką izostatyczną do wszystkich kotłów. Szczególnie polecany do kotłów na pellet i ekogroszek.

    Ø 180 / JAWAR UNIWERSAL / UNIWERSALNY

    Stosowany również do tradycyjnych pieców zasilanych przez brykiet, koks, pellet, drewno. Jawar to nowe innowacyjne zastosowanie jeżeli chodzi o systemy kominowe. Dobra...

  • GT Brata Standard S fi 180 tani komin ceramiczny na paliwa stałe -...

    926,00 zł

    Komin Brata Standard S fi 180 został stworzony specjalnie do kominków i kotłów na paliwa stałe. Jest ekonomicznym i kompletnym systemem kominowym z wkładem ceramicznym i 30-letnią gwarancją.

    Ø 180 / BRATA STANDARD / PALIWA STAŁE

    Wszędzie tam, gdzie palone jest drewnem lub węglem znajdzie zastosowanie komin Brata Standard. Niekiedy, choć nie zawsze, istnieje potrzeba...

  • GT Zapel Eco L fi 180 - komin ceramiczny - najlepszy do kominka...

    1 020,00 zł

    Komin Zapel ECO L fi 180 jest nowością w ofercie producenta z Boguchwały. Powstał z myślą o kominkach. Dwuwarstwowa konstrukcja, doskonałe wykonanie, niska cena i transport gratis. Czego chcieć więcej?

    Ø 180 / ZAPEL ECO L / KOMINKI

    Komin Zapel ECO L doskonale sprawdzi się jako system kominowy odprowadzania spalin z kotłów tradycyjnych, a także kominków oraz...

  • GT Brata Turbo S fi 140 - kotły kondensacyjne na gaz - komin...

    1 451,00 zł

    Brata Turbo S fi 140 to jeden z najczęściej wybieranych przez naszych klientów kominów do kotłów gazowych kondensacyjnych z zamknięta komorą spalania. W sumie trudno się temu dziwić - to doskonały wybór.

    Ø 140 / BRATA TURBO S / GAZ

    Brata Turbo S fi 140 to komin pracujący w podciśnieniu (tzw. system turbo). Oznacza to, że pomiędzy pustakiem a rurą ceramiczną...

  • GT Brata Uniwersal S fi 180 uniwersalny na wszystkie rodzaje paliw...

    1 169,00 zł

    Komin uniwersalny w wkładem ceramicznym i ociepleniem do pieców na wszystkie rodzaje paliw - szczególnie polecany do kotłów na ekogroszek, pellet.

    Ø 180 / BRATA UNIWERSAL S

    Przeznaczony zarówno do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i kominków, jak i nowoczesnych pieców opalanych gazem lub olejem opałowym (z otwartą komorą...