Filtruj według

Średnica

Średnica

2 w 1 - komin ceramiczny + komin stalowy Konekt Combo | cena

Konekt Combo. Komin ceramiczny fi 160, 180 lub 200 mm + komin stalowy fi 80. Wymiar: 56 x 36 cm. Komin wyposażony w przewód wentylacyjny. Prawdziwie uniwersalny komin systemowy Podłączysz do niego zarówno piec na ekogroszek lub pellet oraz kocioł kondensacyjny na gaz. Dobra cena, dobra decyzja.

Podkategorie

Lubimy mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowani na każdą ewentualność. Czasami nie jest to możliwe. Jednak w przypadku kominów i kotłów, a raczej opału jaki w tych kotłach będziemy stosować, mamy produkt, który spełnia powyższe kryteria. Jest nim komin wielofunkcyjny ceramiczno-stalowy uniwersalny Konekt Combo.

Konekt Combo - komin 3 w 1 - uniwersalny + gaz + wentylacja

Konekt Combo to trzy kominy w jednym. Pierwszy to izolowany ceramiczny komin uniwersalny z odskraplaczem i wełną mineralną. Jego zadaniem jest odprowadzanie spalin z pieców na wszelkie paliwa oprócz gazu, który - dzięki wprowadzeniu współczesnych pieców na z zamkniętą komorą spalania - wymaga innych rozwiązań kominowych. Do tego systemu kominowego podłączy się śmiało piec na węgiel, pellet, drewno, ekogroszek. Drugim kominem jest stalowy komin do kotłów kondensacyjnych na gaz. Skonstruowany z wysokiej jakości rur kwasoodpornych ma za zadanie odprowadzić spaliny z pieca gazowego oraz dostarczyć mu tlen konieczny do spalania (stąd nazwa kotłów: z zamkniętą komora spalania), a także odprowadzić kondensat (stąd nazwa: kocioł kondensacyjny). Dodatkowo w pustaku znajduje się pojedynczy szacht wentylacyjny. Można go nazwać kominem prawdziwie uniwersalnym.

Dla kogo komin Konekt Combo? Dla wszystkich, którzy nie są zdecydowani na konkretny rodzaj ogrzewania. Dla tych, którzy w przyszłości planują zmianę kotła z gazowego na inny lub odwrotnie, oraz dla wszystkich tych, którzy zostawiają sobie furtkę w momencie, kiedy ceny opału zaczną gwałtownie zmieniać ceny. 

Combo - komin wielofunkcyjny. Może współpracować z 2 piecami jednocześnie, a dodatkowo posiada wentylację. Bajka nie komin, prawda? A do tego oferujemy go w ekstraordynaryjnej cenie! Znaczy u nas komin wielofunkcyjny Konekt Combo jest tani. I do tego transport gratis.