Schiedel Kingfire gotowy wkład kominkowy od lidera branży

W: Technika kominowa Odsłon: 1830

Czym jest Kingfire? Najprościej rzecz ujmując odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Schiedel jako niekwestionowany lider skonstruował wkład kominkowy, który jest niemalże gotowy do użycia, a do tego dopasował do niego komin systemowy. Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań do tego, aby stwierdzić, że oba systemy - palenisko oraz system odprowadzania spalin - będą współgrały ze sobą w sposób wręcz idealny. Za Schiedel Kingfire Lineare S otrzymał Złoty Medal MTP Budma w 2019 r.

Bezpieczeństwo i energooszczędność systemu Kingfire nie podlegają żadnym zastrzeżeniom. Kominek połączony ze specjalnie skonstruowanym kominem Schiedel Absolut gwarantują szczelność i perfekcyjne działanie. Powierz zasilające palenisko kominka dostarczane jest specjalnym wkładem w kominie Absolut, tak aby ekonomicznie wykorzystać wkład kominkowy do ogrzewania powietrza w salonie.

Schiedel Kingfire podzielony jest na trzy linie stylistyczne. Stylowy Classico S, szklany Rondo S oraz laureat Złotego Medalu Budma 2019 przepiękny Lineare S.

Precyzyjnie przemyślany system z małym zapotrzebowaniem miejsca w każdym nowobudowanym domu. Rewelacyjnie prosta instalacja oraz możliwość wymiany wkładu kominkowego w dowolnym momencie to kolejne atuty Schiedel Kingfire.

Gwarancja bezpieczeństwa poprzez opatentowane samozamykające się drzwiczki paleniska soft-close-modus, a przy tym oszczędność nawet do 20% opłat energetycznych.

Samo palenisko charakteryzuje się niezależnym układem dostarczania powietrza. Dodatkowo estetykę, długą żywotność szkła kominka oraz jego czystość zapewnia system schott ceran.

Schiedel kingfire Classico Rondo Lineare

Wkład kominkowy, który został odznaczony złotym medalem na targach Międzynarodowych Budownictwa i Architektury BUDMA 2019, wyróżnia się niezwykła sprawnością systemu co idzie w parze z małym zapotrzebowaniem miejsca na ten nowoczesny system. Co więcej, wybór modelu może zostać podjęty nawet krótko przed montażem, gdyż wszystkie modele są zabudowane na tym samym module, a całe wykończenie pozostawia spore pole do popisów aranżacyjnych.

Oferta wkrótce...

Komentarze